NVIDIA - logo

NVIDIA udostępniła sterowniki graficzne NVIDIA GeForce Game Ready Driver 388.59. Najnowsza wersja została zoptymalizowana dla gry Fallout 4 VR. Prócz tego naprawiono sporo innych błędów.

Fallout 4 to legendarna postapokaliptyczna gra od Bethesda Game Studios. Tytuł ten zdobył ponad 200 nagród, w tym tytuł Gry Roku DICE oraz BAFTA. Gra pojawi się na platformie Steam już 12 grudnia 2017 roku z obsługą okularów HTC Vive.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułTP-Link TL-WR940N – nowy router w standardzie N z trzema antenami
Następny artykułZimowe Oblężenie rozpoczęło się w grze Call of Duty: WWII
Michał Olber
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.