fbpx
Strona głównaSprzętZalman ZM-M600R - myszka dopasowana do ekranów 4K

Zalman ZM-M600R – myszka dopasowana do ekranów 4K

Firma Zalman wprowadziła do sprzedaży mysz Zalman ZM-M600R. Wyposażono ją w sensor optyczny – Avago 3090, który rozpoznaje nawet 4,000 punktów na cal (DPI). Kształt myszy dopasowano do uchwytu osób prawo- i leworęcznych. Użytkownicy mogą ułożyć dłoń na trzy różne sposoby: Palm Grip, Claw Grip i Finger Tip. Dla podniesienia komfortu gracza obudowa myszy została pokryta gumową powłoką.

Zalman ZM-M600R

Aby zapewnić niskie opóźnienie pecetem i myszką, zaimplementowano próbkowanie 1000 Hz. Owe ustawienie można dowolnie zmieniać, wybierając następujące tryby: Auto, 125, 500 i 1000 Hz. Myszka posiada 4 dostępne rozdzielczości: 600, 1000, 1600 lub 4000 DPI. Dzięki oprogramowaniu można zwiększyć liczbę opcji zmiany rozdzielczości do 16. Każda wartość DPI dodatkowo sygnalizowana jest przez podświetlenie RGB.

Zalman ZM-M600R

Co ważne, Zalman ZM-M600R posiada mikroprzełączniki Omro. Gwarantują one 20 milionów kliknięć bez żadnej awarii. Przewód do komputera ma długość 1.8 metra, wtyk USB jest pozłacany. Ślizgacze w myszce wykonano z teflonu.

Zalman ZM-M600R

Produkt dostępny jest na rynku w cenie około 130 zł.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać