Strona głównaGamingGryWorlds Adrift uruchomiło dla wszystkich wersję beta

Worlds Adrift uruchomiło dla wszystkich wersję beta

Studio Bossa Studios uruchomiło wersję beta gry Worlds Adrift. Jest to masowa gra online z otwartym światem. Tysiące graczy z całego świata odkrywają pełne swobody uniwersum i wyznaczają własne cele. Gra pozwala na samodzielne przemierzania świata lub tworzenie załogi. Członkowie wspólnie pomagają sobie w odkrywaniu świata i budowie okrętu. Można zbierać surowce, które zwiększą nasze bezpieczeństwo i pozwolą na budowę coraz lepszych orkętów powietrznych.

W Worlds Adrift nie ma poziomów ani awansowania. Wszystko, co robimy zależy tylko i wyłącznie od naszych umiejętności. Im dłużej przebywamy w grze, tym więcej doświadczenia nabywamy i zwiedzanie świata staje się łatwiejsze.

To pierwsza gra, której świat tworzy społeczność graczy. Każda wyspa w Worlds Adrift jest tworzona ręcznie, dzięki czemu świat gry jest bogaty i zróżnicowany. Nasze uniwersum będzie nieustannie ewoluować w miarę pojawiania się kolejnych wysp – wysyłaj własne projekty i oceniaj ulubione wyspy dzięki darmowemu narzędziu Island Creator.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać