Strona głównaGamingGryWiedźmin 3 otrzymał modyfikację z widokiem z oczu postaci

Wiedźmin 3 otrzymał modyfikację z widokiem z oczu postaci

Pamiętacie, jak w marcu pisaliśmy o modyfikacji do gry Wiedźmin 3, która zmienia całkowicie perspektywę rozgrywki zza pleców do tej widocznej z oczu postaci. Właśnie ukazała się jej kolejna wersja. Jej autorem jest polak o pseudonimie SkacikPL. Można bez problemów chodzić i zwiedzać w widoku pierwszej osoby.

Niestety, ale walka czy dosiadanie konia powoduje powrót do standardowego trybu kamery. Jak możemy zobaczyć na powyższym filmiku, został zachowany duży realizm. Można bez problemów spoglądać na własne nogi oraz ręce.

Po zainstalowaniu dodatku, należy otworzyć w grze konsolę i wykonać komendę hookfp. Następnie trzeba wcisnąć P, aby zmienić widok kamery. Można również skorzystać z komendy setfpfov(wartość), aby zmienić pole widzenia.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać