Według Michała: Niezrozumiałe zmiany w ENCE Esports

1
85
dreamhack masters dallas 2019 adela sznajder 2
dreamhack masters dallas 2019 adela sznajder 2

Długo zastanawiałem się nad tym, jakby o tym napisać, bo ktoś mógłby powiedzieć, że znów poruszam temat fińskiej drużyny ENCE Esports, która jeszcze przed Majorem poinformowała, że będą zmiany w składzie.

Nie rozumiem jednej rzeczy w drużynie ENCE Esports, czemu Finowie zrobili zmianę i to w dodatku prowadzącego, którym był Aleksi „Aleksib” Virolainen i widać, że jego dowodzenie zespołem było bardzo dobre. Skandynawowie w tym roku zostali wicemistrzami Intel Extreme Masters Katowice 2019, ale jak popatrzyłem sobie na wyniki tej formacji to muszę przyznać, że mieli bardzo dobre i to pokazywali na każdym turnieju. Co więcej, widać było przygotowanie do meczu, dobre taktyki, pomysłowość w ich grze.

Zdecydowano jednak, że będzie zmiana zawodników i za Aleksiego „Aleksib” Virolaninena do zespołu dołączył Mikka „Sunny” Kemppi, również Fin, który grał w Mousesports.

Nowy zawodnik miał swój debiut podczas BLAST Pro Series: Moscow 2019, gdzie ENCE Esports zajęło 5.miejsce. Co prawda, był to ich pierwszy turniej w nowym składzie, ale wydaje mi się, że jednak to Aleksib powinien grać dalej ze swoimi kolegami w ENCE.

Jeśli chodzi o Aleksiego „Aleksib” Virolainena to nie wiadomo, gdzie będzie grał reprezentant Finlandii.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułRadeon Software Adrenalin 2019 Edition 19.9.2 dla gry Borderlands 3
Następny artykułADATA HD770G – zewnętrzny dysk z podświetleniem RGB
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj