fbpx
Strona głównaGamingGryTyranny - pokieruj bohaterem, realizującym wolę złego władcy

Tyranny – pokieruj bohaterem, realizującym wolę złego władcy

Studio Obsidian Entertainment wypuściło na rynek grę Tyranny. Produkcja jest typową grą cRPG i nawiązuje do klasyki gatunku. Fabuła ma się skupić na odwiecznym konflikcie dobra ze złem, a cały świat jest pogrążony w chaosie. Przyjdzie nam pokierować oficerem armii złego władcy Kyrosa. Ma on dopilnować, aby wola tyrana była wykonywana.

System walki w Tyranny zaoferuje bitwy w czasie rzeczywistym, z opcją aktywnej pauzy. Oczywiście będziemy mogli sformować drużynę, która pomoże nam w zadaniach. Co ciekawe, zamiast tradycyjnego zdobywania poziomów, bohaterowie będą podwyższać swoje umiejętności w danej dziedzinie.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać