fbpx
Strona głównaGamingGryShadow Warrior Classic dopuszczony w Niemczech po latach banu

Shadow Warrior Classic dopuszczony w Niemczech po latach banu

Devolver Digital poinformował, że gry Shadow Warrior i Shadow Warrior Classic Redux są dostępne ponownie w dystrybucji na terenie Niemiec. Niemiecka rządowa komisja do spraw “mediów szkodliwych dla młodzieży” rozpatrzyła pozytywnie wniosek klasycznych już części serii. Z tej okazji można nabyć go na Steam i GOG.com 80% taniej – i to nie tylko w Niemczech. To mniej niż 9zł, aż do końca weekendu!

Oryginalna odsłona Shadow Warrior, na silniku Duke Nukem 3D, zasłynęła dwadzieścia lat temu brakiem politycznej poprawności. gra zawierała wszystko to, co wspominamy teraz z niejakim sentymentem i wkładamy do szufladki „jakie to rzeczy przechodziły w latach 90.”. Jednak nawet w realiach 1997 roku oryginalny Shadow Warrior był grą kontrowersyjną. Tak bardzo, że w restrykcyjnych Niemczech trafił na indeks gier zakazanych. Jednak był też produkcją na tyle udaną, że gracze nigdy o niej nie zapomnieli.

Shadow Warrior Classic Redux to udoskonalona graficznie i rozbudowana wersja klasycznego Shadow Warrior w komplecie z pakietami misji Wanton Destruction i Twin Dragon. Gra zawiera osiągnięcia na Steam, wsparcie dla SteamPlay oraz zapisu stanu gry w chmurze. Zarówno wersja Steam jak i GOG.com działa na komputerach z systemew Windows jak i Mac OS X. Na obu platformach, za darmo, dostępna jest także podstawowa, niezremasterowana wersja gry – Shadow Warrior Classic.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać