Strona głównaPcMod.plNewsyTP-Link TL-ER604W z VPN, Multi-SSID i Guest Network

TP-Link TL-ER604W z VPN, Multi-SSID i Guest Network

TP-Link wprowadził do sprzedaży nowy, gigabitowy router bezprzewodowy – TL-ER604W. Router posiada obsługę standardów: 802.11b/g/n, 802.3, 802.3u, 802.3ab oraz protokołów: TCP/IP, DHCP, ICMP, NAT, PPPoE, SNTP, HTTP, DNS, IPsec, PPTP, L2TP. Wbudowano w niego szereg zabezpieczeń, w tymszyfrowanie DES/3DES/AES128/AES192/AES256, uwierzytelnianie MD5/SHA1, ręczne zarządzanie kluczami lub w systemie IKE oraz dwa tryby negocjacji – Main i Aggressive.

TL-ER604W wyposażony został w 1 gigabitowy port WAN, 3 gigabitowe porty LAN oraz 1 gigabitowy port WAN/LAN. Prócz tego posiada dwie odłączane anteny oraz wsparcie dla funkcji Multi-SSID (rozgłaszanie do 8 nazw sieci) i Guest Network (sieć dla gości). Dzięki temu możliwe jest udostępnianie klientom, partnerom biznesowym lub gościom firmy bezprzewodowego połączenia z internetem, bez udzielania dostępu do zasobów sieci lokalnej, zawierających potencjalnie poufne informacje. TL-ER604W wykorzystuje także zaawansowane zabezpieczenia przeciwprzepięciowe (do 4Kv), dzięki którym możliwa jest skuteczna ochrona firmowej sieci przed skutkami dużych skoków napięć.

Produkt objęty jest 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym. Sugerowana cena routera 354 zł netto.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać