Toyota Master Bangkok 2018: Team Kinguin i AGO Esports rozpoczęli mecze

0
64

Team Kinguin i AGO Esports rozpoczęli swoje mecze w turnieju Toyota Master Bangkok 2018, który rozgrywany jest w Tajlandii. Podsumowanie pierwszych spotkań Polaków.

Mecz AGO Esports kontra australijskie Renegades

Pierwszy mecz rozpoczął się na mapie Mirage. Do przerwy, zespół Justina “Jks” Savage’a prowadził wynikiem 10:5. Po zmianie stron, drużyna z Polski wygrała rundę pistoletową oraz była lepsza w dalszych, czterech rundach, ale w końcówce meczu Renegades okazało się zdecydowanie lepszym zespołem i w rezultacie wygrali z AGO Esports wynikiem 16:5.

Na mapie drugiej, Inferno, zdecydowana przewaga i lepsza gra drużyny Damiana “Furlana” Kisłowskiego. Polacy rozpoczęli po stronie broniącej, a do przerwy było 13:2 dla drużyny z Polski. Po zmianie stron, także bardzo dobra gra formacji AGO Esports i w rezultacie wynik 16:3.

Bardzo dobry początek turnieju dla Team Kinguin

Pierwszą mapą meczu Team Kinguin z koreańskim zespołem MVP PK był Nuke. Spotkanie było bardzo wyrównane, a pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 8:7 dla Polaków. W drugiej połowie, MVP PK wygrało rundę pistoletową, ale później to ponownie polska formacja wygrała cztery rundy z rzędu. W końcówce meczu, Koreańczycy wygrali trzy rundy, ale wynik spotkania to 16:12 dla Team Kinguin.

Na Train, drugiej mapie, początek po stronie atakującej dla drużyny Jacka “Minise” Jeziaka. Pierwsza połowa wyrównana dla obu zespołów, ale to Team Kinguin był o rundę lepszy, 8:7. Po zmianie stron, ponownie bardzo dobra gra drużyny Wiktora “TaZa” Wojtasa i w rezultacie zwycięstwo wynikiem 16:10.

W grupie A, AGO Esports zajmuje 5. miejsce i ma 1 punkt. W grupie B, Team Kinguin na miejscu 3, z 3 punktami.

Kolejnym przeciwnikiem drużyny AGO Esports będzie chińskie TyLoo, natomiast Team Kinguin zagra z duńskim Heroic.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułAIDA64 5.99 z obsługą nowych procesorów, kart graficznych i akcesoriów
Następny artykułEsports Championship Series Season 6: Ciekawy mecz na początek
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj