gothic remake 10
gothic remake 10

THQ Nordic zapowiedziało stworzenie odświeżonej wersji kultowej gry Gothic. Wszystko za sprawą przeprowadzonej ankiety, która wyświetlała się na koniec rozgrywki w demie. Gracze mieli odpowiedzieć na kilka pytań i wydać swoje opinie. Po prawie dwóch miesiącach ujawniono jej wyniki – 94% osób, które zagrały, chce ukończenia remaku. Mowa tutaj o aż 43 110 graczach. Liczba ta robi naprawdę ogromne wrażenie.

Wspomniane demo to remake słynnego tytułu Gothic, wydanego w 2001 roku pod tą samą nazwą. Oryginał został stworzony przez niemieckie studio Piranha Bytes i stał się kultową już grą. Remake został odświeżony pod względem graficznym, co widać w załączonym poniżej filmie. Prócz tego twórcy wspomnieli także o zmienionej mechanice rozgrywki, co powinno ucieszyć sporo osób.

Co ciekawe, od czasu wypuszczenia demo, zagrało w nie ponad 180 000 graczy. Z tego też względu THQ Nordic zamierza powołać nowe studio w Barcelonie. Także pozostaje nam teraz czekać.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ŹRÓDŁOtweaktown.com
Poprzedni artykułIEM Katowice 2020: Kierunek – awans do Spodka
Następny artykułIEM Katowice 2020: Cztery drużyny w walce o półfinał
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj