fbpx
Strona głównaSprzętT-FORCE CAPTAIN RGB Control Box - zewnętrzna kontrola oświetlenia

T-FORCE CAPTAIN RGB Control Box – zewnętrzna kontrola oświetlenia

Team Group wprowadziło do sprzedaży pudełko do kontroli oświetlenia RGB – T-FORCE CAPTAIN RGB Control Box. Wykonano je z wytrzymałego plastiku z zachowaniem eleganckiego wyglądu. Obudowa wyposażona jest w magnes, dzięki czemu można ją przytwierdzić do komputera. Na górze znajduje przycisk do zmiany efektu podświetlenia oraz logotyp T-FORCE.

T-FORCE CAPTAIN RGB Control Box wspiera do 4 podłączeń 5 V ARGB oraz jedno 12 V RGB. Prócz tego urządzenie potrafi również automatycznie wykrywać źródło sterowania oświetleniem, w celu rozszerzenia sygnału synchronizacji podłączonego do płyty głównej. Jeżeli nie zostanie wykryty zewnętrzny sygnał z płyty głównej, to można wykorzystać pięć wbudowanych, niezależnych efektów świetlnych. Co ciekawe, każdą z taśm można zaadresować całkowicie osobno.

Producent nie podał niestety ceny urządzenia.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać