Styl Dunów przegrywa z HellRaisers w kwalifikacjach do DreamHack Open January 2021

0
112
StylDunów
Fot. ESL - Helena Kristiansson

Styl Dunów przegrał w decydującym meczu przeciwko HellRaisers w ramach kwalifikacji do DreamHack Open January 2021.

Pierwszą mapą rywalizacji pomiędzy Styl Dunów oraz HellRaisers był Mirage. Polacy rozpoczęli mecz po stronie atakującej, wygrywając rundę pistoletową, a następnie kolejne trzy, wychodząc tym samym na prowadzenie 4:0. Po chwili jednak sytuacja na mapie zmieniła się, bowiem reprezentanci HellRaisers odrobili punkty do polskiej formacji, 4:3, ale ponownie Michał „MICHU” Muller i jego koledzy wyszli na cztero rundowe prowadzenie, 7:3. W pierwszej połowie meczu polski zespół grał rewelacyjnie, a pierwsza  połowa zakończyła się wynikiem 10:5.

W drugiej połowie, polski zespół wygrał rundę pistoletową, podwyższając tym samym prowadzenie, 11:5, a następnie zdobywając kolejne rundy. Zawodnicy europejskiego składu zupełnie nie wiedzieli, co się dzieje na mapie i zapewne byli zaskoczeni tak dobrą grą ze strony swoich rywali z Polski, a Maciej „Luz” Bugaj i jego koledzy grali perfekcyjnie, co zresztą przełożyło się również na imponujący dla nas wynik. Styl Dunów pokonał HellRaisers na pierwszej mapie 16:7.

Drugą mapą rywalizacji pomiędzy Styl Dunów oraz HellRaisers był Dust 2. Polski zespół rozpoczął mecz po stronie broniącej, ale przegrał rundę pistoletową. Początek na drugiej mapie nie był udany dla polskich zawodników, a HellRaisers zaczęło dominować, 1:5.  Pierwsza połowa to była całkowita dominacja ze strony HellRaisers, którzy prowadzili 11:4.

Druga runda pistoletowa również została przegrana, a rywale z HellRaisers wygrywając rundę pistoletową, podwyższyli swoje prowadzenie, 12:4. W rezultacie, Styl Dunów przegrał z HellRaisers 6:16.

Na trzeciej i zarazem decydującej mapie, polski zespół rozpoczął grę po stronie atakującej, ale oprócz przegranej rundy pistolowej, przegrał sześć rund z rzędu, natomiast HellRaisers rozpoczęło swoją dominację, 7:1. Po chwili, wynik meczowy nie był nadal imponujący, bo Michał “MICHU” Muller i jego koledzy przegrywali aż 9:1. W pewnym momencie wydawało się, że polska formacja po zwycięstwie w trzech rundach, odrobili punkty do swoich oponentów, 9:3 ale ci dalej dominowali, natomiast pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 11:4.

W drugiej połowie, rundę pistoletową zwyciężyli Polacy i wydawało się, że odrobienie punktów do HellRaisers może być, bo oprócz rundy pistoletowej, wygrali dwie, dodatkowe rundy, 11:7. Jednak doskonale grający zawodnicy HellRaisers ponownie zaczęli dominować i w rezultacie pokonali Styl Dunów 16:7.

Styl Dunów vs. HellRaisers 1:2

Mirage: 16:7
Dust 2: 6:16
Train: 7:16
Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułTomek Jóźwik: “Jestem bardzo optymistycznie nastawiony do 2021 roku!”
Następny artykułZotac MAGNUS One ECM73070C debiutuje na rynku
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.