fbpx
Strona głównaGamingGryStar Citizen i Squadron 42 działają już na silniku gier Amazon Lumberyard

Star Citizen i Squadron 42 działają już na silniku gier Amazon Lumberyard

Cloud Imperium Games poinformowało kilka dni temu, że przeszło w grach Star Citizen i Squadron 42 na silnik gry Amazon Lumberyard. Powodem takiej decyzji są zalety nowego silnika. Posiada on domyślnie wbudowane funkcje sieciowe, takie jak obliczenia w chmurze i obsługa serwerów AWS Cloud. Prócz tego jest on w pełni darmowy oraz zapewnia wsparcie dla strumieniowania filmów przez Twitch.

Star Citizen Alpha 2.6 został niedawno wydany i już posiada silnik Lumberyard. Grając w grę w obecnym etapie nie zauważy się praktycznie żadnych różnic w wyglądzie grafiki. Jak zapewnia Chris Roberts nie odbije się to w żadnym stopniu na dalszym rozwoju gry, a cała migracja jest już praktycznie na ukończeniu. Współpraca z Amazonem trwała od blisko roku czasu i nikt o niczym nie wiedział. Być może to było głównym powodem nie wypuszczenia Squadronu 42 i ciągłe zapewnianie o ulepszaniu produktu.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać