Snax na ławce rezerwowych w Anonymo Esports

0
37
Anonymo Esports
Fot. Good Game League - Maciej Kołek

Anonymo Esports poinformowało o tym, że Janusz “Snax” Pogorzelski do końca roku robi przerwę od profesjonalnej gry. Warto dodać, że to kolejna zmiana w składzie drużyny.

Wcześniej Kacpra “Kylara” Walukiewicza w drużynie zastąpił Patryk “Demho” Tomaszewski. Teraz na przerwę od gry zdecydował się Janusz “Snax” Pogorzelski. 

Mając wiele lat doświadczenia nauczyłem się, ze jeżeli zaczynam odczuwać zmęczenie warto odpocząć / zrobić przerwę zadbać o siebie.Takie świadome przerwy dają szanse na regenerację i są niezbędne w pracy profesjonalnego gracza. Startując z nową drużyna wyznaczyłem sobie cele, uważałem ze bez problemu jesteśmy w stanie je zrealizować ale jednak okazało się inaczej, po esl conference wchodząc na ts czy cs, czułem zwątpienie i nie otrzymywałem od gry takiej radości jak zawsze. Czas na reset, cieszę się ze niebawem wrócę świeży i gotowy na kolejne wyzwania. Z doświadczenia wiem, ze wielu graczy idzie na odpoczynek kiedy nie ma już innej opcji , kiedy wyjechali się na maksa kiedy siada zdrowie i Psycha. Mam już taki okres za sobą – nie chce go nigdy powtórzyć oraz takim świadomym zarządzaniem własna energia chciałbym otwierać innych na ten ważny temat w esporcie o którym się nie mówi i z którym często nie wiadomo jak siebie radzić.” – skomentował Janusz “Snax” Pogorzelski.

Warto przeczytać: rallen i snatchie dołączają do Anonymo Esports.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułJesienne spotkanie z NVIDIA 2021 w Warszawie
Następny artykułNa dach Antarktydy w szczytnym celu!
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.