Strona głównaGamingGryRising Storm 2: Vietnam - poczuj się jak żołnierze w Wietnamie

Rising Storm 2: Vietnam – poczuj się jak żołnierze w Wietnamie

Tripwire Interactive udostępniło grę Rising Storm 2: Vietnam. Za produkcję odpowiada studio Antimatter Games. Tytuł ukazał się wyłącznie na komputery osobiste. Gracze będą mieli okazję zagrać po obu stronach konfliktu w Wietnamie. Wcielimy się w żołnierzy zwalczających się armii USA (marines oraz regularne wojsko) oraz Wietnamu (NVA i Wietkong). Realistyka potyczek pozostaje taka sama, jak w pierwszej części.

Rising Storm 2: Vietnam standardowo zaoferuje tryb wieloosobowy. Będzie można toczyć pojedynki do aż 64 graczy jednocześnie. Twórcy zadbali również o różne zalety i wady obu stron.

Armia USA posiada śmigłowce szturmowe, napalm oraz inny zaawansowany sprzęt. Oddziały Wietkongu natomiast poruszają się szybciej, mogą zastawiać pułapki, czy ukrywać się przed zwiadem.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać