Strona głównaGamingGryResident Evil 7 - wysoki poziom trudności oraz widok pierwszoosobowy

Resident Evil 7 – wysoki poziom trudności oraz widok pierwszoosobowy

Capcom wprowadziło do sprzedaży grę Resident Evil 7. Jest to pierwsza odsłona z całej serii, która odejdzie od znanych wszystkim rozwiązań. Ma posiadać dużą ilość walki oraz efekt grozy. Już w trakcie tworzenia zapowiedziano zwiększenie poziomu trudności do maksimum, aby zachować pewien dreszcz emocji.

Warto zaznaczyć, że od czasu powstania pierwszej edycji, nigdy nie zdecydowano się na widok pierwszoosobowy. Wiele osób może to zawieść, ale według nas może to dać serii dużego kopa. Jak można było zobaczyć z udostępnionych w Internecie filmów, nawet podczas oglądania dało się odczuć ten efekt grozy.

Kolejną zmianą w Resident Evil 7: Biohazard jest odejście od super wyszkolonych żołnierzy i wprowadzanie zwykłego szarego człowieka o imieniu Ethan. Udaje się on do opuszczonej rezydencji, w poszukiwaniu zaginionej żony.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać