Strona głównaGamingGryResident Evil 2 Remake - poznajcie tajną agentkę Adę Wong

Resident Evil 2 Remake – poznajcie tajną agentkę Adę Wong

Capcom udostępniło kolejny film z gry Resident Evil 2 Remake. Film nosi tytuł: Resident Evil 2: Leon Gameplay – Familiar Faces i ukazuje współpracę pomiędzy Leonem Kennedy a Adą Wong. Mamy tutaj okazję także zagrać obiema postaciami. Akcja rozpoczyna się od krótkiej rozmowy bohaterów. Następnie Leon wpada w pułapkę jednego z mieszkańców Raccoon. W tym czasie akcja przełącza się na Adę Wong, która musi dostać się do szybu wentylacyjnego. Na koniec mamy pokazaną walkę Leona z jakimś zombie.

W Resident Evil 2 Remake wcielimy się w postacie: Leon Kennedy, Claire Redfield lub Ada Wong. Portfolio bohaterów rozszerza się o kobietę – tajnego agenta z ciekawymi zabawkami. Naszym zadaniem będzie przetrwać w opanowanym przez zombie mieście Raccoon City. Przy okazji bohaterowie starają się rozwiązać zagadkę, kto stoi za tym incydentem.

Resident Evil 2 Remake będzie miał swoją premierę już 25 stycznia 2019 roku na komputery osobiste oraz konsole.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać