Strona głównaPcMod.plNewsyRebels Gaming w fazie grupowej Intel Extreme Masters Katowice 2024!

Rebels Gaming w fazie grupowej Intel Extreme Masters Katowice 2024!

Rebels Gaming drugim po ENCE zespołem, który awansował do fazy grupowej turnieju Intel Extreme Masters Katowice 2024. Rafał “sNx” Snopek w pierwszym meczu pokonał Cloud9, następnie musieli uznać wyższość rywali z Turcji – Eternal Fire, którzy prezentują się bardzo dobrze. W meczu decydującym o awansie pokonali formację M80.

Pierwszą mapą pomiędzy Rebels Gaming oraz M80 był Nuke. Polacy zaczęli grę po stronie atakującej, wygrywając trzy pierwsze rundy, co dało im minimalną przewagę, chociaż bardzo szybko punkty odrobili rywale z regionu amerykańskiego. Pierwsza połowa była grana na przewagi, nie było dominacji z jednej, bądź drugiej strony i zakończyła się wynikiem 7:5 dla zespołu Rafała “sNx” Snopka. Po zmianie stron Rebels Gaming zwyciężyło cztery rundy, co dało im wyraźną przewagę nad oponentem, 11:5. Amerykanie próbowali w jakikolwiek sposób przeciwstawić się gospodarzom i udało im się to, bo wygrali trzy rundy, natomiast podopieczni Grzegorza “SZPERO” Dziamałka mieli pełną kontrolę nad tym, co się dzieje na mapie i pewnie pokonali swojego rywala wynikiem 13:9.

Drugą mapą było Vertigo. Polacy zaczęli po stronie broniącej, wygrywając pierwszą rundę, później Amerykanie przejęli inicjatywę, wychodząc na prowadzenie. Po chwili, Rebels Gaming zaczęli dominację. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 8:4 dla Rebels Gaming. Po zmianie stron polska formacja wygrała cztery rundy z rzędu, argumentując dominację na mapie. Reprezentanci M80 próbowali jeszcze w jakikolwiek sposób zareagować na to, co się dzieje, wygrywając trzy rundy, ale to Rebels Gaming było lepsze, pokonując swojego oponenta wynikiem 13:7.

Transmisja Intel Extreme Masters Katowice 2024 dostępna na kanałach Piotra “Izaka” Skowyrskiego: Twitch oraz YouTube.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Urban
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać