fbpx
Strona głównaGamingGryRebellion pokazało pre-alfa gry Sniper Elite 4

Rebellion pokazało pre-alfa gry Sniper Elite 4

Studio Rebellion ujawniło wersję pre-alfa gry Sniper Elite 4. Zaproszono w tym celu wybranych dziennikarzy, a Ci opublikowali je na swoich serwisach. Jednym z nim jest Eurogamer, który udostępnił 8 minutowy film, z komentarzem dotyczący całej rozgrywki. Na wstępie widzimy znanego nam z poprzednich części snipera – Karla Fairburne-a oraz małe włoskie miasteczko. Okazuje się, że tym razem cała akacja będzie miała miejsce we Włoszech, w roku 1943, tuż przed inwazją Aliantów.

Sniper Elite 4 to standardowo skradanie się, namierzanie celu, strzelanie, efektowne animacje z uszkodzeniami narządów ludzkiego ciała, a także nowości. Zacznijmy od możliwości wchodzenia lub schodzenia po ścianach. Na filmie widać doskonale, że jest to bardzo przydatna umiejętność. Prócz tego pokazana lokacja jest jedną z mniejszych w grze. Zatem możemy się spodziewać naprawdę ogromnych map, a być może nawet jeżdżenia pojazdami.

Sniper Elite 4

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać