Strona głównaSprzętRazer wprowadza słuchawki Kraken Pro V2 i Kraken 7.1 V2

Razer wprowadza słuchawki Kraken Pro V2 i Kraken 7.1 V2

Razer wprowadził do swojej oferty nowe zestawy słuchawkowe: Razer Kraken Pro V2 i Razer Kraken 7.1 V2. Są one dedykowane graczom i posiadają wiele usprawnień w stosunku do swoich pierwowzorów. Słuchawki zbudowano na bazie ramy typu unibody wykonanej z aluminium, które zapewnia większą trwałość i elastyczność. Rozwiązanie przetestowano skrupulatnie na okoliczność upadków, odkształceń, przeciążeń, niedelikatnego użytkowania i innych czynników.

Pałąk zaprojektowano tak, by idealnie rozłożyć i zbalansować wagę urządzenia, pozwalając na komfortową grę nawet przy przeciągających się na wiele godzin sesjach. Poduszki nauszników są większe, miększe i izolują lepiej niż kiedykolwiek. Można je też łatwo wymieniać, dzięki czemu gracz sam zdecyduje czy skorzysta z wersji owalnej czy też okrągłej w zależności od osobistych preferencji.

Aby zwiększyć komfort graczy noszących okulary, nauszniki posiadają specjalne wyżłobienia, które zniwelują nacisk słuchawek na zauszniki okularów. Mikrofon oferuje nagrywanie kierunkowe i wygodny, chowany wysięgnik.

Razer Kraken V2 posiada przetworniki 50 mm, z możliwością ręcznego dostrajania. Są większe niż we wcześniejszych modelach headsetów Kraken i dostarczają jeszcze większy zakres częstotliwości, oferując idealny balans między dźwiękami gry, a komunikacją głosową z zespołem.

Razer Kraken 7.1 V2 wyposażono w zaawansowany wirtualny dźwięk 7.1, który pozwala na pełną personalizację dla lepszego oddania przestrzennej pozycji poszczególnych graczy. Słuchawki posiadają również unikalny system aktywnego niwelowania szumu, dostępny z poziomu Razer Synapse. Pozwoli on graczom przebić się przez hałas na zawodach i LAN party z czystą, niezakłóconą komunikacją w obrębie drużyny.

Razer Kraken Pro V2 będzie dostępny w cenie 89,99€. Cena Razer Kraken 7.1 V2 została ustalona na 109,99€. Światowa premiera ma mieć miejsce jeszcze w październiku 2016 roku.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać