Strona głównaSprzętMonitoryRazer Raptor 27 - gamingowy monitor z RGB i certyfikatem THX

Razer Raptor 27 – gamingowy monitor z RGB i certyfikatem THX

Razer wprowadził do sprzedaży monitor dla graczy – Raptor 27. Urządzenie wyposażono w 27-calowy ekran z wyświetlaczem IPS o rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli. Wspomniana matryca ma odświeżanie na poziomie 165 Hz oraz czas reakcji zaledwie 1 ms. Tym samym monitor spełni wymagania dotyczące jakości obrazu i szybkości wymaganej w dzisiejszych grach.

Razer Raptor 27

Przejdźmy jeszcze do wyświetlacza, bo ten obsługuje technologie synchronizacji adaptacyjnej AMD FreeSync Premium i NVIDIA G-Sync. Producent wyposażył go w 95% pokrycie palety barw DCI-P3, a także obsługę HDR400. Warto także wspomnieć o uzyskanym certyfikacie THX, który to gwarantuje poprawne wyświetlanie kolorów, tonów i obrazów, zgodnie z zamierzeniami ich twórców.

Razer Raptor 27

Monitor Razer Raptor 27 ma również bardzo ciekawy design. Stopka została wykonana z kutego aluminium oraz wykończona matowo-czarnym kolorem. Producent zaprezentował również adapter Raptor VESA – sprzedawany oddzielnie i zaprojektowany tak, aby pasował do wszystkich modeli Raptorów. Jest to specjalny uchwyt, umożliwiający zamontowanie monitora na wybranym stojaku lub wsporniku zgodnym ze standardem VESA.

Razer Raptor 27

Tył monitora Raptor 27 to wysokiej jakości teksturowane wykończenie, a także wbudowane specjalne kanały do prowadzenia kabli.

Producent zadbał także o oświetlenie Razer Chroma RGB, zapewniające do 16,8 miliona kolorów i różnorodne efekty świetlne. Można je zsynchronizować z innymi urządzeniami kompatybilnymi z Synapse 3. Użytkownicy mogą również kontrolować ustawienia Raptor 27, takie jak kolor, kontrast i jasność, bezpośrednio za pomocą oprogramowania Razer Synapse 3.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Warto przeczytać