Strona głównaSprzętRazer Ornata i Ornata Chroma - klawiatury mechaniczno-membranowe

Razer Ornata i Ornata Chroma – klawiatury mechaniczno-membranowe

Razer poinformował o premierze nowe linii gamingowych klawiatur: Razer Ornata i Razer Ornata Chroma. Oba urządzenia zostały wyposażone w rewolucyjną mechaniczno-membranową technologię Razer Mecha-Membrane. Jest to połączenie cech klawiatur z kopułkową, gumową membraną z zaletami klawiatur mechanicznych. Technologia zapewnia wrażenie miękkości klawisza jak i wyczuwalny, dający poczucie precyzji klik przy każdym naciśnięciu.

W komplecie z klawiaturami dostarczana jest również podkładka pod nadgarstki, która jest mocowana magnetycznie. Zamontowane klawisze posiadają średni skok oraz są w pełni programowalne z użyciem makr w czasie rzeczywistym. Za jednym razem może być wciśniętych do 10 klawiszy naraz, dzięki technologii antyghosting. Do całości warto wspomnieć o dedykowanym trybie gry.

Razer Ornata posiada indywidualnie podświetlane klawisze w technologii Razer Chroma. Dzięki oprogramowaniu Razer Synapse, można indywidualnie tworzyć własne układy kolorów i dzielić się nimi z innymi graczami, poprzez platformę Razer Chroma Workshop. Profile podświetlenia Razer Chroma w grach są również standardowo zintegrowane z wieloma popularnymi tytułami takimi jak “Overwatch”, “Call of Duty®: Black Ops III”, “Blade and Soul” i wieloma innymi. Profile te mogą posłużyć jako asysta przy tutorialach, towarzyszyć akcjom w grze i o wiele więcej.

Razer Ornata Chroma natomiast posiada podświetlenie typu Chroma i współpracuje również z oprogramowaniem Razer Synapse.

Obie klawiatury dostępne są już w przedsprzedaży na stronie RazerStore.com. Razer Ornata dostępna będzie w cenie 89.99 Euro, natomiast Razer Ornata Chroma to koszt 109.99 Euro. W sprzedaży pojawią się w październiku 2016 roku.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać