fbpx
Strona głównaSprzętRavcore Supersonic - słuchawki z przestrzennym dźwiękiem

Ravcore Supersonic – słuchawki z przestrzennym dźwiękiem

Firma Ravcore zaprezentowała nowy model słuchawek o ciekawej nazwie – Supersonic. Urządzenie posiada system dźwięku przestrzennego Virtual Surround 7.1 oraz dedykowanie oprogramowanie. Umożliwia ono dopasowanie natężenia basów i czułości dźwięku w każdej z 7 stref wokół użytkownika, zapewniając niezapomniane doznania w trakcie rozgrywek. Duży realizm pozwala na takie dostosowanie odgłosów, aby np. lepiej słyszeć, co dzieje się za plecami

Ravcore Supersonic

Słuchawki wyposażone są w regulowany mikrofon z możliwością dostosowania długości i pozycji. Duży rozmiar nauszników pozwala skutecznie odseparować się od odgłosów otoczenia. Ravcore Supersonic posiadają także ciekawy wygląd z krwisto czerwonym podświetleniem. Umieszczony na kablu kontroler umożliwia wygodne i szybkie wyłączenie podświetlenia, wyciszenie mikrofonu oraz regulację głośności.

Słuchawki wykonano z wysokiej jakości materiałów. Dzięki ergonomicznej konstrukcji i wygodnym nausznikom użytkownicy mogą cieszyć się komfortem nawet przy przy wielogodzinnych rozgrywkach.

Ravcore Supersonic

Ravcore Supersonic są już dostępne w sprzedaży. Wszystkie produkty Ravcore, po zarejestrowaniu na ravcore.com, objęte są przez 12 miesięcy od daty zakupu rozszerzoną gwarancją door-to-door – wszelkie niedogodności i koszty związane z obsługą serwisową producent bierze na siebie.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać