Firma NVIDIA wydała aktualizację w wersji 1.2 do gry Quake II RTX. Wprowadzono kolejne ulepszenia graficzne. Najnowsza edycja przez NVIDIA LightSpeed Studios, zawiera kilka elementów, które poprawiają jakość obrazu w i tak już fantastycznej grze. Gracze, którzy pobrali już grę Quake II RTX z platformy Steam, otrzymają aktualizację 1.2 automatycznie. Można ją też pobrać ręcznie zarówno dla systemu Windows jak i Linux.

Ulepszenia graficzne to m.in:

  • Ponad 400 tekstur zaktualizowanych w celu poprawy ogólnej jakości obrazu w grze.
  • Większy realizm wyświetlania wody, dzięki renderowaniu podwodnych promieni jasnego światła (god rays) oraz wyświetlaniu odbić i załamań tych promieni. Zwiększa to realizm i poprawia oświetlenie otaczających detali.
  • Śledzony promieniami w czasie rzeczywistym obraz jest teraz także wyświetlany na ekranach monitoringu i innych wyświetlaczach występujących w grze, poprawiając szczegółowość sceny i jej głębię.
  • Rekursywne odbicia (odbicia odzwierciedlone w innych odbiciach) są teraz renderowane na wybranych powierzchniach, tworząc efekt sali luster.
  • Poprawione renderowanie szkła, a także odbić i załamań promieni przechodzących przez szkło.
  • Liczne zmiany i ulepszenia w zakresie denoisingu i innych funkcji renderowania, poprawiających jakość obrazu we wszystkich poziomach i znacznie poprawiających jakość w wybranych scenach.
Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ŹRÓDŁOnvidia.com
Poprzedni artykułINNO3D GeForce GTX 1650 SUPER Compact – karta graficzna mini-ITX
Następny artykułArcane Wave najlepszą, żeńską drużyną podczas ESL Sprite Mistrzostw Kobiet 2019!
Michał Olber
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.