fbpx
Strona głównaPcMod.plKonferencjePuchar Polski Cybersport III z finałami podczas IEM Katowice 2018

Puchar Polski Cybersport III z finałami podczas IEM Katowice 2018

Podczas Intel Extreme Masters Katowice 2018 odbędzie się kolejny finał Puchar Polski Cybersport III. Jest to kontynuacja wieloletnich rozgrywek spod szyldu Cybersport. Do rywalizacji o zwycięstwo i nagrody z puli wynoszącej 50 000 złotych staną drużyny Counter-Strike: Global Offensive i League of Legends.  Zarówno w CS:GO, jak i w League of Legends, odbędą się dwie tury kwalifikacji. Każda z nich wyłoni 16 uczestników drabinki pojedynczej eliminacji. Cztery najlepsze drużyny z tego etapu zmierzą się w ćwierćfinałach z czterema zaproszonymi ekipami.

Puchar Polski Cybersport III

Harmonogram kwalifikacji:

CS:GO:

  • I tura – 29 stycznia – Zapisy
  • II tura – 3 lutego – Zapisy

League of Legends:

  • I tura – 27 stycznia – Zapisy
  • II tura – 30 stycznia – Zapisy

Drabinka rozgrywana będzie przez kilka dni – w przypadku CS:GO będą to 6, 11, 18, 19, 23 i 24 lutego, zaś w LoL-u – 6, 8, 13, 15, 20 i 22 lutego.

Najlepsze zespoły z CS:GO i League of Legends awansują do 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski, otwierając sobie drogę do profesjonalnej kariery.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

Warto przeczytać