Jutro rozpoczyna się BLAST Premier World Finals 2021

0
47
BLAST Premier: World Final 2022
Fot. BLAST

Sezon 2021 ma się ku końcowi. Przed nami ostatni turniej CS:GO w tym roku dla światowej czołówki – BLAST Premier World Final 2021. Zespoły, które w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy prezentowały się najlepiej, będą walczyć o $1.000.000. Agencja Fantasyexpo zorganizuje polską transmisję z rozgrywek, a jej partnerem zostały marki LOTTO oraz Logitech G.

BLAST Premier World Final 2021 to turniej będący zwieńczeniem całorocznego cyklu turniejowego, w którym wystąpią zespoły najlepiej prezentujące się na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy, czyli Natus Vincere, Team Vitality, G2 Esports, Gambit, Heroic, Ninjas in Pyjamas, Astralis oraz Team Liquid.

Wszystkie drużyny z listy uczestników to zespoły, które w ciągu minionego roku walczyły o najwyższe pozycje w międzynarodowych turniejach. Oczywiście największym faworytem wciąż pozostaje Natus Vincere, które zaledwie miesiąc temu cieszyło się ze zdobytego tytułu Mistrzów Świata w Sztokholmie. Jednak ostatni turniej BLAST Premier Fall Finals w Kopenhadze pokazał, że Rosjanie nie są nieskazitelni. To zaostrza nadchodzącą rywalizację i obiecuje niesamowite widowisko.

Turniej transmitowany będzie w języku polskim na kanale ESPORT NOW w serwisie Twitch.tv. Partnerem polskiej transmisji z BLAST Premier World Final 2021 wspiera także Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, największy mecenas sportu w Polsce oraz jeden z głównych mecenasów polskiego esportu. Partner Tytularny Dywizji Profesjonalnej oraz Partner Główny Polskiej Ligi Esportowej.

Partnerem technologicznym polskiej transmisji jest Logitech G – marka wysokiej jakości peryferii komputerowych dla graczy. Są to jedne z najpopularniejszych akcesoriów komputerowych wśród profesjonalnych graczy CS:GO – korzystają z nich zawodnicy takich organizacji jak G2 czy Natus Vincere. W ich ofercie znajdują się m.in. wysoko cenione myszki, słuchawki oraz klawiatury.

Przed turniejem zapraszamy do wywiadu z Dominikiem “Domkiem” Nowakowskim.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułZmiana w składzie Heroic na BLAST Premier World Finals 2021
Następny artykułPhzy w składzie Ninjas in Pyjamas na BLAST Premier World Finals 2021
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.