Strona głównaGamingGryProject Remedium - strzelanka z akcją wewnątrz ludzkiego ciała

Project Remedium – strzelanka z akcją wewnątrz ludzkiego ciała

Studio Atomic Jelly i wydawca Movie Games udostępnili unikatową strzelankę – Project Remedium. Jest to nowatorskie podejście do gatunku strzelanek pierwszosobowych. Gracze wcielają się w postać robota medycznego Nano+, który odkrywa źródła choroby i ją likwiduje. Tytuł będzie posiadał bardzo unikatową warstwę fabularną, powiązaną bezpośrednio ze znanymi medycznymi faktami.

Główny bohater Nano+ to miniaturowy robot, posiadający zestaw różnych broni. Podczas całej rozgrywki można je ulepszać, razem z pakietem zdolności do odblokowania. Do przemieszczania się po ludzkim organizmie służy specjalny hak.

Najważniejsze cechy gry:

  • Interaktywne otoczenie, reagujące na poczynania bohatera,
  • Wciągająca i pełna emocji historia dziejąca się wewnątrz ludzkiego organizmu,
  • Ogromna ilość zadań do wykonania, nie tylko związanych z główną osią fabuły,
  • Możliwość rozwijania broni oraz tworzenia substancji wspomagających i leczących,
  • Układ krwionośny i 6 organów do zwiedzenia i wyleczenia.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

Warto przeczytać