fbpx
Strona głównaGamingGryProject Ragtag - szykuje się kolejna gra z uniwersum Star Wars?

Project Ragtag – szykuje się kolejna gra z uniwersum Star Wars?

Na portalu MakingStarWars.net pojawiły się niepotwierdzone informacje o grze Project Ragtag. Ma to być tytuł z uniwersum Star Wars osadzony w czasach pomiędzy epizodami Nowa Nadzieja, a Imperium Kontratakuje. Za grę ma odpowiadać studio Visceral Games, które odpowiada za gry Uncharted oraz Assasin’s Creed. Wcielimy się w bohatera imieniem Dodger, który ma być przemytnikiem.

Uniknął on werbunku do armii Imperium, a teraz mysi się ukrywać. Jego rodzinnym domem jest planeta Alderaan, a jak pamiętamy została ona zniszczona przez Gwiazdę Śmierci. Imperium jednakże stworzyło listę ocalałych i teraz Doger musi ją odnaleźć. Przez przypadek poznaje tajne plany Impierum, które musi zniweczyć.

Za bronie posłuży broń w kształcie bicza oraz blaster.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać