Pride przyjmuje skład attackiereN

0
80
pride
pride

Pride przyjmuje pod swoje skrzydła… międzynarodowy miks.

Tydzień po ogłoszeniu ostatnich zawodników, organizacja PRIDE zdecydowała się ogłosić całkiem nowy skład drużyny Counter Strike.
Ku zdziwieniu niemalże wszystkich, Polska formacja przyjęła międzynarodowy miks złożony z 3 Polaków i 2 przedstawicieli Bułgarii. AttackiereN, bo tak właśnie nazywała się ta drużyna, zdążyła już zabłysnąć na polskiej scenie. Bez wątpienia jednym z ich największych osiągnięć jest zakwalifikowane się do 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski. Na pewno to wpłynęło najbardziej na decyzje Piotra “neqs’a” Lipskiego, dyrektora generalnego Pride.

Nowi zawodnicy zostali zakontraktowani na okres 3 miesięcy, czyli co końca EMP.
Do pomocy nowym “orłom” przystąpił również Maciej “Luz” Bugaj. Zgodził się on bowiem zostać zmiennikiem na wypadek gdyby któryś z zawodników nie mógł rozegrać meczu.

“Wiemy kim jest Pride. Graliśmy na nich wiele razy. Teraz mogę reprezentować tą organizacje razem z moimi nowymi kolegami z drużyny. Jesteśmy zmotywowani i chcemy pokazać dobrego cs’a”~ Napisał bułgarski gracz Ivan “Rock1ng” Stratiev

 1. Najbliższą okazja do zobaczenia nowego składu Neqs’a nastąpi w Poniedziałek 13 sierpnia, podczas spotkania w ramach ESL MP. Orły zmierzą się przeciwko Team Kinguin oraz AGO esport. Pierwsze spotkanie zaplanowane jest na godzinę 19:30. Będzie je można oglądać na polskim kanale ESL w platformie Twitch.

Aktualny skład PRIDE możecie zobaczyć poniżej.

  • Michał „crank” Krystyniak
  • Kuba „Markoś” Markowski
  • Michał „michi” Majkowski
  • Nikola „NK4Y” Radushev
  • Ivan „Rock1nG” Stratiev
  • Maciej „Luz” Bugaj – zmiennik

 

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułZOTAC ujawnił obsadę komentatorską!
Następny artykułESL Mistrzostwa Polski: Przed nami drugi dzień meczowy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.