fbpx
Strona głównaGamingGryPrezentacja pojazdów dostępnych w grze Battlefield 1

Prezentacja pojazdów dostępnych w grze Battlefield 1

Studio DICE zaprezentowało film, w którym pokazywane są różne pojazdy w Battlefield 1. Wiele czołgów, samolotów i wozów opancerzonych narodziło się podczas I Wojny Światowej. Powstały one z myślą o nowych sposobach prowadzenia działań bojowych. Były wielkie i miały ogromną moc. Z każdym wystrzałem i zrzuconą bombą kształtowały przyszłość wojny. Pojazdy te wymagały od załóg większych umiejętności, stąd w grze pojawią się klasy czołgisty i pilota. Będzie można nimi zagrać, jeśli ktoś odrodzi się bezpośrednio w czołgu lub samolocie.

Pojazdy prezentowane w materiale wideo będzie można przetestować w dniu premiery Battlefield 1, czyli 21 października (lub 18 października, jeśli zostanie zrobione zamówienie na Specjalną Edycję Ochotnika).

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać