fbpx
Strona głównaGamingGryPoznaliśmy zwycięzców 15. sezonu ESL Mistrzostwa Polski 2017

Poznaliśmy zwycięzców 15. sezonu ESL Mistrzostwa Polski 2017

W miniony weekend rozegrały się finały ESL Mistrzostw Polski 2017. Całość miała miejsce w łódzkiej Atlas Arenie, podczas 28. Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier. W Łodzi zagrały po cztery najlepsze drużyny CS:GO i LoL-a. Wyłoniono je spośród kilkuset, które rozpoczęły grę w 15. sezonie ESL Mistrzostw Polski. Trzy dni zmagań na dużej scenie pokazały, kto jest najlepszy w Polsce.

Klasyfikacja końcowa – CS:GO:

  • Team Kinguin
  • AGO Gaming
  • 3/4. PRIDE/Pompa Team

15. sezonu ESL Mistrzostwa Polski 2017 - Illuminari Gaming

Klasyfikacja końcowa – League of Legends:

  • Illuminar Gaming
  • Pompa Team
  • Katastrofa Awionetki
  • Zaprzęg

15. sezonu ESL Mistrzostwa Polski 2017 - Team Kinguin

Pula nagród 15. sezonu ESL Mistrzostw Polski wyniosła 260 000 złotych – 180 000 złotych można było wygrać w zmaganiach CS:GO, zaś 80 000 złotych w turnieju League of Legends. Dodatkowo najlepsze ekipy awansowały do europejskich rozgrywek. W przypadku CS:GO jest to awans do Mountain Dew League, przedsionka ESL Pro League – najbardziej prestiżowej ligi na świecie. Wygrali go gracze AGO Gaming, gdyż Team Kinguin ma już zapewnione miejsce w tych rozgrywkach.

Mistrzostwo League of Legends gwarantuje Illuminar Gaming grę w zamkniętych kwalifikacjach do Challenger Series, drugiej klasy rozgrywkowej w Europie.

Szczegółowe podsumowanie 15. sezonu ESL Mistrzostw Polski zostanie opublikowane w najbliższych dniach.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

Warto przeczytać