Patrick “es3tag” Hansen nowym zawodnikiem Cloud9!

0
49
patrick es3tag hansen
patrick es3tag hansen

Po tym, jak amerykańska organizacja ogłaszała zawodników, którzy zagrają w europejskim składzie Cloud9, wszyscy wyczekiwali informacji o piątym i zarazem ostatnim zawodniku, który dołączy do formacji stworzonej przez byłego komentatora e-sportowego Henry’ego “HenryG” Greera. To właśnie dzisiaj w godzinach południowych został ogłoszony kompletny skład Cloud9, w którym znalazł się Patrick “es3tag” Hansen.

Kierunek: Cloud9

Patrick “es3tag” Hansen po turnieju, który rozpoczął się dzisiaj: DreamHack Open Fall 2020 będzie nowym zawodnikiem Cloud9. Początkowo portal HLTV.org podał informacje, że prowadzone są rozmowy związane z transferem duńskiego zawodnika, aby po chwili ogłosić że transfer został oficjalnie potwierdzony (informacje w języku angielskim ).

Nie jest to na pewno coś, czego spodziewaliśmy się w momencie, kiedy podpisaliśmy Patricka zaledwie cztery miesiące temu, ale transfery z udziałem graczy zawsze będą nieodłącznym elementem „gry”. Nie będziemy zdradzać żadnych szczegółów dotyczących porozumienia, ale głęboko wierzę w to, że jest to jeden z największych transferów w historii. Warunki zaoferowane Patrickowi również są zresztą takie, do jakich dążył – komentuje Anders Hørsholt, CEO Astralis Group.

– Sprawy potoczyły się ekstremalnie szybko. Jestem dumny z reprezentowania Astralis, kocham fanów i nigdy nawet przez sekundę nie pomyślałbym, że obiorę inny kurs tak wcześnie. Po raz pierwszy wygrałem znaczący tytuł i naprawdę czerpię radość z pracy z wszystkimi zawodnikami oraz ludźmi wokół drużyny. Przez ostatnie pół roku dojrzałem zarówno jako człowiek, jak i gracz i zawdzięczam to w dużej mierze właśnie tej organizacjiskomentował sam Patrick “es3tag” Hansen na stronie organizacji.

– Cloud9 zaoferowało mi coś, co musiałem poważnie rozważyć. Jestem zauroczony pomysłami stojącymi za projektem i wierzę w to, że będzie to zespół, który na najbliższe lata zagości w czołówce sceny CS:GO. Choć jestem oczywiście smutny, że muszę opuścić Astralis i wszystkich ludzi, którzy tworzą organizację, to nie mogę się doczekać nowych wyzwań, które czekają mnie w Cloud9 – dodał.

Nowej organizacji poszukuje także drugi z duńskich zawodników, który dołączył do Astralis, Lucas “Bubzkji” Andersen:

– Chciałem tylko rozwiać wątpliwości. Zaproponowano mi to samo rozwiązanie, więc również mogłem zostać przetransferowany do innego zespołu (jeśli tylko znalazłbym coś interesującego). Nie było żadnej różnicy w tym, jak Astralis traktowało es3taga i mnie. Dla Patricka to była świetna okazja, więc nic dziwnego, że zdecydował się z niej skorzystać – skomentował zawodnik.

Skład Cloud9 prezentuje się następująco:

  • Ricky „floppy” Kemery
  • William „mezii” Merriman
  • Patrick „es3tag” Hansen
  • Özgür „woxic” Eker
  • Alex „ALEX” McMeekin
  • Aleksandar „kassad” Trifunović (trener)

Zapraszam również do felietonu, w którym jeden z naszych dziennikarzy pisze na temat Astralis w momencie, gdy do składu powrócił Lukas “gla1ve” Rossander w miejsce Patricka “es3taga” Hansena.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułPoznaliśmy drużyny, które zagrają na BLAST Premier Fall!
Następny artykułCorsair MP400 – nowy dysk SSD na pamięciach 3D QLC NAND
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.