Strona głównaSprzętPłyta ASUS ROG STRIX B350-I Gaming debiutuje w ofercie

Płyta ASUS ROG STRIX B350-I Gaming debiutuje w ofercie

Firma ASUS wprowadziła do sprzedaży płytę główną ROG STRIX B350-I Gaming. Na pokładzie znajduje się chipset chipset B350, z obsługą do 32 GB pamięci operacyjnej DDR4-3200. Wspierane są procesory Ryzen 3, Ryzen 5 i Ryzen 7. Standardowo mamy jedno złącze PCI-Express x16. Do tego dochodzą złącze USB 3.1 Gen 2 ports z obsługą dwóch portów w obudowie. Na pokładzie są także 4 x SATA 6 Gb/s i zapewne M.2.

Na tylnym panelu znajdziemy natomiast 2 x USB 3.1, 4 x USB 2.0, gigabitowy LAN, wyjścia do kabli antenowych WiFi oraz wyjścia dźwięku. Cena powinna oscylować w przedziale 229 – 249 dolarów.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać