fbpx

Philips 298P4QJEB

Philips dodał do swojej oferty monitor 298P4QJEB. Posiada on matrycę AH-IPS o przekątnej 29 cali i rozdzielczości natywnej 2560 × 1080 pikseli w formacie 21:9. Podświetlany jest białymi diodami LED, posiada odświeżanie na poziomie 60 Hz i szczytowy kontrast dynamiczny 20 000 000:1. Znajdziemy w nim także wsparcie dla technologii MultiView do jednoczesnego wyświetlania treści z dwóch źródeł.

Podstawa monitora SmartErgoBase pozwala na regulację wysokości do 150 mm, obrót o 90 stopni, przechylenie w prawo lub lewo o 65 stopni oraz pochylenie w przód 5 stopni lub w tył o 20 stopni. Kąty widzenia w pionie i poziomie wynoszą 178 stopni. Monitor wyposażony jest w czujnik PowerSensor, który za pomocą sygnałów podczerwieni weryfikuje obecność użytkownika przed monitorem.

Philips 298P4QJEB - wyglad

Philips 298P4QJEB posiada następujące złącza:

  • Wejście sygnału DVI Dual Link (cyfrowe, HDCP), DisplayPort, 2 x HDMI
  • 4 x USB 3.0
  • Sygnał wejściowy synchronizacji: oddzielna synchronizacja, synchronizacja na zielonym
  • Wejście/Wyjście Audio: wejście PC audio, wyjście słuchawkowe
  • Wyjście sygnału: DisplayPort

Sugerowana przez producenta cena monitora Philips 298P4QJEB wynosi 1 769 PLN bez VAT (2 179 PLN z VAT). Monitor objęty jest trzyletnią gwarancją w systemie door-to-door.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
Poprzedni artykuł
Następny artykuł

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać