Philips 271P4QPJKEB

Firma MMD ogłosiła wprowadzenie do sprzedaży monitora Philips 271P4QPJKEB. Posiada on 27 calową matrycę AMVA o rozdzielczości 1920 × 1080 i formacie 16:9, wbudowaną kamerę internetową oraz mikrofon. Jego maksymalna jasność wynosi 300 cd/m2, zaś zastosowana matryca zapewnia wysoki współczynnik kontrastu statycznego 5000:1, wierne odwzorowanie kolorów oraz szerokie kąty widzenia wynoszące 178 stopni zarówno w pionie, jak i w poziomie. Podświetlenie zapewniają diody LED.

Philips 271P4QPJKEB

Monitor posiada predefiniowane profile ustawień, które w szybki sposób wybierzemy za pomocą przycisku SmartImage lub sami sobie dostosujemy do własnych potrzeb przy użyciu oprogramowania SmartControl Premium. Wbudowany automatyczny czujnik PowerSensor, sprawdza czy użytkownik znajduje się przed monitorem i odpowiednio steruje jasnością wyświetlacza, co przekłada się na na zmniejszenie zużycia energii nawet o 80%.

Podstawa monitora Philips 271P4QPJKEB SmartErgoBase pozwala na panelu o 90 stopni w pionie, odchyły o 65 stopni w prawo lub lewo oraz o 5 i 20 stopni – odpowiednio – w przód lub w tył. Możemy także regulować wysokość w zakresie do 15 cm. Monitor przystosowany jest do montażu na ścianie, zgodnie ze standardem VESA (100 × 100 mm). Waga wynosi 7,5 kg przy wymiarach 639 × 580 × 242 mm

Wspomniana na początku kamera, posiada rozdzielczość 2 MPx, a wbudowane głośniki mają moc 2 W każdy. Monitor posiada porty: DisplayPort, HDMI, DVI-D (z HDCP), D-Sub, 3 x USB 2.0, wejście audio oraz wyjście słuchawkowe.

Sugerowana przez producenta cena detaliczna wynosi 1669 zł brutto. Urządzenie objęte jest trzyletnią gwarancją producenta w systemie door to door.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
Poprzedni artykuł
Następny artykuł

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać