fbpx
Strona głównaSprzętPalit powiększa okres gwarancji swoich kart graficznych do 3 lat

Palit powiększa okres gwarancji swoich kart graficznych do 3 lat

Firma Palit powiększyła okres gwarancji swoich kart graficznych do 3 lat. Do tej był to jeden z dwóch producentów na rynku, oferujących dwuletni okres ochronny. Nowy okres obowiązuje od stycznia 2018 roku. Trzeba jednakże spełnić aż dwa warunki. Produkt musi być kupiony w roku bieżącym lub wcześniej, pod warunkiem, że na opakowaniu znajduje się odpowiednie oznakowanie.

Czy wiecie, że od stycznia tego roku gwarancja na karty Palit wynosi 3 lata! 😉

Julkaissut Palit Polska Sunnuntai 4. helmikuu 2018

Co ważne, podobnie jak wcześniej gwarancja realizowana jest u dystrybutora. Dłuższy okres ochronny to coś, co zawsze może się przydać. Nie ulega zatem wątpliwości, że wydłużona gwarancja zwiększy atrakcyjność oferty Palita.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

Warto przeczytać