Strona głównaGamingGryOverwatch i Overwatch: Game of the Year do kupienia za 50% ceny

Overwatch i Overwatch: Game of the Year do kupienia za 50% ceny

Blizzard z okazji rocznicy Overwatch, przecenił dwie wersje o 50%: Overwatch Edycja Standardowa oraz Overwatch: Game of the Year. Ich cena wynosi obecnie 19.99 Euro i 39.99 Euro, co dla wielu osób może dobrą okazją do zakupu. Promocja potrwa najpewniej do końca trwania świętowania, czyli do 28 maja włącznie.

Overwatch: Game of the Year Edition zawierać będzie różne elementy do gier Blizzarda, o których pisaliśmy wcześniej (http://pcmod.pl/overwatch-game-of-the-year-edition-udostepnione-z-okazji-rocznicy/). A w ten weekend będzie można zagrać całkowicie za darmo w nową edycję.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać