olofmeister nie będzie dalej kontynuował gry w FaZe Clan!

0
37
intel extreme masters katowice 2019 major
intel extreme masters katowice 2019 major
Olof “olofmeister” Kajbjer po wczorajszym przegranym meczu w finale grupy C na BLAST Premier: Spring Groups 2021 przeciwko Natus Vincere, zakomunikował w mediach społecznościowych, że nie będzie dalej reprezentował składu FaZe Clan. 

Olof “olofmeister” Kajbjer w składzie FaZe Clanu zastąpił bośniackiego zawodnika, Nikolę “NiKo” Kovaca, który zdecydował się na przejście do G2 Esports. Doświadczony, szwedzki zawodnik zagrał m.in na BLAST Premier: Fall 2020 Regular Season, Intel Extreme Masters – Beijing, DreamHack Masters Winter 2020. 

“To nie jest zakończenie, na jakie liczyłem, ale ostatecznie udało nam się zakwalifikować i to jest najważniejsze. Czas teraz zrobić krok do tyłu – za jakiś czas poinformuję was o mojej przyszłości. Wspólna gra była naprawdę przyjemna, zaś przyszłość składu FaZe maluje się w jasnych barwach. Życzę im powodzenia – skomentował Olof w mediach społecznościowych.

Nie wiadomym jest to, czy Szwed chce zakończyć karierę, o której mówił jego kolega z drużyny, Marcelo “coldzera” David. Co ciekawe, Olof “olofmeister” Kajbjer nie będzie kontynuował gry w składzie FaZe Clanu, a zespół zagra na Intel Extreme Masters Katowice 2021. Zastępcą szwedzkiego zawodnika – prawdopodobnie – ma być Finn “karrigan” Andersen.

Więcej informacji na temat olofmeistera w języku angielskim.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułGrzegorz “jedqr” Jędras: “Gra na IEM Katowice to dla nas ogromne wyróżnienie”
Następny artykułkarrigan oficjalnie poza mousesports
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.