Oficjalnie: Nikola “NiKo” Kovač nowym zawodnikiem G2 Esports!

0
132
helena kristiansson epl occitanie scaled
helena kristiansson epl occitanie scaled

Informacje o transferze Nikoli “NiKo” Kovača do G2 Esports, które pojawiły się jakiś czas temu na różnych portalach, potwierdziły się. Bośniak dołącza nie tylko do składu hiszpańskiej organizacji, ale również do swojego kuzyna, Nemanji “huNter-a” Kovača.

O tym, że G2 Esports zainteresowane jest pozyskaniem do swojego składu Nikoli “NiKo” Kovača pisałem już jakiś czas temu. Mało kto wtedy pomyślał o tym transferze, szczególnie że po tej informacji była cisza. Nikt nic nie mówił, nie pisał, ale dzisiaj te wszystkie informacje zostały potwierdzone. Teraz przynajmniej rodzina Kovač nie będzie miała problemu, komu kibicować (śmiech), szczególnie jak była rywalizacja między G2 Esports a FaZe Clan.

Nikola “NiKo” Kovač skomentował swój transfer do G2 Esports:

“Trzy i pół roku w FaZe Clanie dobiegło końca. Ze łzami w oczach żegnam się ze wszystkimi, którzy w czasie mojego pobytu w FaZe byli zaangażowani w ten projekt, ze wszystkimi zawodnikami, z którymi grałem, ze wszystkimi ludźmi stojącymi za organizacją, którzy zawsze mnie wspierali, a także ze wszystkimi fanami, którzy nas wspierali. To była niesamowita podróż z wieloma wzlotami i upadkami. Zachowam wiele dobrych wspomnień. Niestety nie udało nam się wywalczyć dla tak legendarnej organizacji trofeum Majora i nikt nie żałuje tego bardziej niż ja. Może moja decyzja zawiodła niektórych z was, ale wierzę, że było to rozwiązanie najlepsze dla każdej ze stron. W FaZe grałem z wieloma graczami i chciałbym podziękować im wszystkim za spędzony wspólnie czas. Szczególnie tyczy się to raina i RobbaNa, którzy byli ze mną od początku mojego pobytu w zespole. Życzę obecnemu składowi FaZe powiedzenia i dziękuję za wszystko.”

Były zawodnik FaZe Clan, przyszedł do europejskiego składu w lutym 2017 roku z mousesports. W amerykańskiej organizacji był zawodnikiem, który wyróżniał się na tle innych graczy.

Skład G2 Esports prezentuje się następująco:

  • Kenny „kennyS” Schrub
  • Audric „JaCkz” Jug
  • François „⁠AmaNEk⁠” Delaunay
  • Nemanja „nexa” Isaković
  • Nemanja „huNter-” Kovač
  • Nikola „⁠NiKo⁠” Kovač
  • Damien „maLeK” Marcel – trener

Informacje o transferze NiKo do G2 Esports w języku angielskim.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułPowrót mocnego Illuminar i większość spotkań zakończonych podziałem punktów. Podsumowanie tygodnia ESL Mistrzostw Polski.
Następny artykułAMD prezentuje karty Radeon 6000 z architekturą RDNA 2
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.