Powrót mocnego Illuminar i większość spotkań zakończonych podziałem punktów. Podsumowanie tygodnia ESL Mistrzostw Polski.

0
43
ihg bootcamp
ihg bootcamp

Za nami następna kolejka jesiennej edycji ESL Mistrzostw Polski. Tym razem było inaczej niż ostatnio, ponieważ mogliśmy oglądać naprawdę sporą ilość meczów, a rywalizacja stała na wysokim i wyrównanym poziomie. Do tego stopnia, że nawet Wisła Kraków straciła punkty.

Długi poniedziałek

Zeszły tydzień rozpoczęliśmy bardzo intensywnie, ponieważ w sam poniedziałek mogliśmy obejrzeć aż 8 map. Wszystko zaczęło się od rywalizacji Illuminar z Actiną PACT, która skończyła się podziałem punktów (13:16 Train, 16:14 Dust 2). Nie inaczej było podczas zmagań wszystkich innych ekip. Zespół Izako Boars postawił się x-kom AGO i zwyciężył 16:13 mapę Vertigo, aby potem ulec rywalowi rezultatem 14:16 na Trainie. Z kolei Wisła All In Games! Kraków, która zachwycała ostatnio swoją wysoką formą najpierw musiała uznać wyższość drużyny Gaminate na mapie Nuke (8:16), a potem odpowiedziała zwyciężając 16:9 Train. Ostatnio rywalizacją tego dnia był mecz AVEZ przeciwko PLMIX zakończony jak każdy inny podziałem zdobyczy. “Ośmiorniczki” przegrały Mirage rezultatem 5:16, a następnie wygrały 16:14 na Nuke

Krótszy wtorek

Kolejnego dnia działo się nieco mniej niż wcześniej. Rozpoczęliśmy od rywalizacji Illuminar z ekipą PGE Turów zakończonej wynikiem 2:0 (16:6 Train, 16:10 Dust 2), a następnie przenieśliśmy się do meczu PACT przeciwko PompaTeam. Tam rywal faworyta był w stanie postawić się bardziej i po przegranej mapie Nuke (16:5) doprowadził do remisu na Vertigo

Najlepszym graczem tej kolejki został wybrany Janusz “snax” Pogorzelski, który zanotował K/D ratio na poziomie 1.16.

Więcej informacji, w tym o całym terminarzu czy pełnych statystykach graczy, możemy zobaczyć na stronie internetowej ESL Mistrzostwa Polski.

Zapraszam również do naszych poprzednich tekstów opisujących zeszłe kolejki rozgrywek.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułCreepy Jar udostępnia trzeci odcinek poradnika o Green Hell
Następny artykułOficjalnie: Nikola “NiKo” Kovač nowym zawodnikiem G2 Esports!