Strona głównaPcMod.plNewsyNightdive Studios przygotowało książkę System Shock Art Book

Nightdive Studios przygotowało książkę System Shock Art Book

Nightdive Studios dodało do swojej kampanii na Kickstarterze kolejną opcję wsparcia za 100 dolarów – CYBORG ASSASSIN. W jego skład weszła bardzo ciekawa propozycja dla kolekcjonerów wydań, a mianowicie System Shock Art Book. Jest to książka zawierająca prace artysty Robba Watersa, a za jej produkcję będzie odpowiadać Dynamite Entertainment. Album będzie zawierać około 200 stron, w tym grafiki koncepcyjne, ukończone materiały produkcyjne, zdjęcia, ekskluzywne scenki i wywiady z deweloperami gry.

System Shock to znany wszystkim klasyczny już tytuł, który przenosi gracza do roku 2074, gdzie światem władają megakorporacje. Gracz wciela się w bezimiennego hakera, który pod przymusem zostaje umieszczony na stacji kosmicznej Citadel, orbitującej wokół Saturna.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać