fbpx
Strona głównaGamingGryNeverWinter Nights: Enhanced Edition - deweloperzy omawiają ulepszenia

NeverWinter Nights: Enhanced Edition – deweloperzy omawiają ulepszenia

Kilka dni temu studio Beamdog zapowiedziało NeverWinter Nights: Enhanced Edition. Będzie to odświeżona wersja znanego sprzed laty klasyku Neverwinter Nights, który podbił serca wielu fanów. Już można składać zamówienia przedpremierowe, gdzie koszt to jedynie 19.99 dolarów.

Niedługo po tym ogłoszeniu przeprowadzono strumień na żywo, w którym deweloperzy omawiają poszczególne funkcje silnika oraz co ulepszono. Warto zaznaczyć, że był projektowany od podstaw, jako gra wieloosobowa do zabawy z przyjaciółmi.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

Warto przeczytać