Kup zestawy MSI i zgarnij peryferia o wartości do 1300 zł lub doładowanie portfela Steam

0
151

Kup zestawy MSI i zgarnij peryferia o wartości do 1300 zł lub doładowanie portfela Steam. MSI wystartowało z promocjami, w ramach których osoby decydujące się na zakup sprzętu komputerowego firmy mogą za darmo otrzymywać peryferia o wartości nawet 1300 zł lub uzyskać doładowanie portfela Steam na zakup nowych gier. To idealna okazja, aby zmodernizować swój PC!

Orzeźwiające promocje od MSI

Przymierzasz się do modernizacji komputera? Kupując wybrane zestawy od MSI, możesz otrzymać zupełnie za darmo peryferia o wartości nawet 1300 zł. Do zgarnięcia są monitory, fotele, myszki, klawiatury, słuchawki, dyski, a nawet chłodzenie wodne. Co trzeba zrobić, aby zgarnąć ten sprzęt? Wystarczy w okresie od 20 czerwca do 21 sierpnia tego roku kupić zestaw objęty promocją, zachować paragon, a następnie zarejestrować go na stronie promocje.msi.com do 4 września br.

orzeźwiające-promocje-od-MSIKupując zestawy promocyjne składające się z komputera stacjonarnego i monitora, uzyskujesz peryferia zwiększające komfort codziennej pracy, a nabywając podzespoły komputerowe biorące udział w akcji, dostajesz sprzęt, który pozwoli uwolnić pełny potencjał zakupionych podzespołów. Wybrane przez MSI urządzenia peryferyjne to idealnie dopełnienie nowego komputera, pozwalające utrzymać jednorodny styl i estetykę PC, a do tego gwarancja, optymalizowanej pracy i wydajności.

Nigdy nie mów nigdy

Dzięki drugiej promocji MSI, czyli „Nigdy nie mów nigdy”, kupując zestaw składający się z obudowy PC i zasilacza, otrzymasz kod doładowujący do portfela w serwisie Steam o wartości 40 USD, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się większą liczbą gier na swoim nowym komputerze. Aby wziąć udział w akcji, należy zakupić zestaw objęty promocją od 20 czerwca do 31 lipca, zachować rachunek, a następnie zarejestrować go na stronie promocje.msi.com.

MSI nigdy nie mów nigdyWszystkie szczegóły i regulaminy obu promocji znajdują się na dedykowanych im stronach, tj. Orzeźwiające promocje od MSI i Nigdy nie mów nigdy. Zgłoszenia są weryfikowane do 14 dni roboczych od upływu czasu przyjmowania zgłoszeń.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułHooXi dołącza do G2 Esports!
Następny artykułGainward GeForce RTX 3050 Ghost – testy karty graficznej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.