Strona głównaPcMod.plInformacja prasowaMSI wydaje oświadczenie o kartach graficznych GeForce RTX 4070 Ti SUPER

MSI wydaje oświadczenie o kartach graficznych GeForce RTX 4070 Ti SUPER

Po dogłębnym zbadaniu sprawy dział badawczo-rozwojowy MSI potwierdza, że nowa karta graficzna GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16G VENTUS 3X nie wykorzystuje całego swojego potencjału. Szczerze przepraszamy za wszelkie niedogodności i zapewniamy, że kładąc największy nacisk na doświadczenia użytkowników, niezmiennie dążymy do optymalnej wydajności kart graficznych i zadowolenia klientów.

Aby cieszyć się nowym produktem z maksymalną wydajnością, uprzejmie zachęcamy do aktualizacji BIOS-u (95.03.45.40.F0), który został poprawiony przez nasz zespół. Update zwiększy wydajność rzeczonej karty graficznej, mając na celu osiągnięcie, a nawet przebicie oczekiwanych wyników benchmarków. Po dokładnym sprawdzeniu, skorzystaliśmy z okazji i dokonaliśmy upgrade’u innych modeli z serii MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPER. Wprowadzimy odpowiednie aktualizacje BIOS-u dla tych kart graficznych i zachęcamy użytkowników do ich zainstalowania, aby cieszyć się optymalnymi wrażeniami z użytkowania.

MSI przedstawia najnowsze karty graficzne – GeForce RTX 40 SUPER

Celem aktualizacji jest podniesienie ogólnej wydajności karty graficznej zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby przestrzegać rygorystycznych standardów w zakresie opracowywanych produktów i obsługi użytkowników, dlatego rozumiemy, jak ważne jest dostarczanie niezawodnych produktów.

Artykuł sponsorowany

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Urban
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać