fbpx
Strona głównaPcMod.plNewsyMicrosoft kończy sprzedaż Windows 7 Professional i Windows 8.1

Microsoft kończy sprzedaż Windows 7 Professional i Windows 8.1

Firma Microsoft oficjalnie zaprzestała sprzedawać kopie systemów Windows 7 Professional i Windows 8.1 dla producentów komputerów. Jest to zatem kolejna partia, która dołącza do długiej listy systemów wyłączonych ze sprzedaży: Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Ultimate, Windows 8. Warto jednak zaznaczyć, że sama sprzedaż nie oznacza końca wsparcia technicznego.

Windows 7 będzie posiadał rozszerzone wsparcie techniczne do stycznia 2020 roku, natomiast Windows 8 do końca stycznia 2023. Aktualnie na pierwszym miejscu w kwestii rozwoju i wsparcia technicznego znajduje się Windows 10 i nic raczej nie zmieni tego stanu rzeczy.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać