fbpx
Strona głównaGamingGryMicrosoft Flight Simulator 2020 - nowy przepiękny zwiastun w 4K

Microsoft Flight Simulator 2020 – nowy przepiękny zwiastun w 4K

Microsoft udostępnił krótki film z rozgrywki w grze Microsoft Flight Simulator 2020. Całość została nagrana w najwyższej możliwej rozdzielczości, czyli 4K. Widoki są oszałamiające i zapierają dech w piersi. Odwzorowanie maszyn jest wprost fantastyczne. Warto nadmienić, że firma licencjonuje sporo maszyn: Airbus, Boeing, CubCrafters, Daher, Diamond Aircraft Industries, ICOM Aircraft, Robin Aircraft, czy Textron Aviation.

Microsoft Flight Simulator 2020 ma się ukazać już w przyszłym roku i być najlepszą częścią całej serii gier. Deweloperzy postawili tutaj na duży realizm i wierne odwzorowanie map, m.in. wykorzystano zdjęcia satelitarne.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać