Strona głównaPcMod.plGamingMedieval Dynasty z premierą trybu kooperacyjnego

Medieval Dynasty z premierą trybu kooperacyjnego

Toplitz Productions oraz deweloperzy z polskiego studia Render Cube ogłosili premierę trybu Co-Op do gry Medieval Dynasty. Ta długo oczekiwana aktualizacja przekształca solową rozgrywkę w angażujące wieloosobowe doświadczenie kooperacyjne. Stwórz nową dynastię wraz ze swoimi przyjaciółmi!

Medieval Dynasty to gra akcji RPG z elementami symulacji, osadzona w średniowiecznej Europie. Wcielamy się w młodego mężczyznę, który pragnie zostać panem własnego losu. Przyjdzie mu żyć w świecie rządzonym przez szlachtę i duchowieństwo, na ziemiach targanych rozmaitymi konfliktami, gdzie handel jest niezwykle istotny, a relacje społeczne często podszyte są nieufnością i chciwością. Od wieśniaka po przywódcę dobrze prosperującej dynastii. Zaopatruj i chroń społeczność, która na tobie polega, pozyskuj zasoby, wznoś budynki i gromadź zapasy żywności, jednocześnie stawiając czoła dzikim zwierzętom.

Aktualizacja trybu kooperacji wprowadza wciągające wspólne doświadczenie, pozwalając na współpracę w grupie do czterech znajomych. Gracze mogą teraz eksplorować nową mapę Oxbow, na której czekają ich wyzwania związane z rolnictwem, polowaniami czy budową domostw. To kooperacyjne podejście dodaje nową warstwę strategii i poczucia wspólnoty, wzbogacając i tak już bogaty średniowieczny świat gry. Istnieje opcja personalizacji swoich awatarów za pomocą zaawansowanego kreatora postaci, który oferuje opcje różnych twarzy, oczu, nosów, fryzur, kolorów włosów, a nawet blizn na twarzy. Ten poziom szczegółowości rozciąga się także na relacje społeczne w grze, w której gracze mogą angażować się w średniowieczne romanse i rywalizację, dodając wyjątkowo osobisty charakter do swojej podróży.

W nowej aktualizacji wioski są zakładane wspólnie, co wymaga od graczy strategicznego podziału ról i zasobów. Wprowadzenie czatu i systemu emotek ułatwia płynną komunikację w grze, dzięki czemu praca zespołowa jest bardziej wydajna i przyjemna. Świat Medieval Dynasty ożywa również dzięki dynamicznej pogodzie oraz pełnemu cyklowi czterech pór roku, a także zróżnicowanej faunie i florze. Gracze muszą dostosować się i opracować plan, aby sprostać wyzwaniom związanym ze zmieniającymi się porami roku i środowiskiem, zapewniając przetrwanie i dobrobyt swoich średniowiecznych społeczności.

Od czasu premiery w ramach wczesnego dostępu studio Render Cube nieustannie pracuje nad aktualizacjami i ulepszeniami Medieval Dynasty, uwzględniając opinie graczy i wprowadzając nowe funkcje. Aktualizacja trybu kooperacji jest świadectwem tego zaangażowania, gdyż zapewnia jeszcze bogatsze doświadczenia płynące z rozgrywki.

Gra Medieval Dynasty jest aktualnie dostępna na platformie Steam z 25% zniżką w cenie 81,75 złotych. Produkcja jest również dostępna na PlayStation 5 i Xbox Series X|S, gdzie tryb co-op zostanie wprowadzony w Q1/Q2 2024 roku.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać