Strona głównaSprzętMasterWatt 1200 Maker - zasilacz sterowany smartfonem

MasterWatt 1200 Maker – zasilacz sterowany smartfonem

Cooler Master wprowadził do sprzedaży pierwszy zasilacz stworzony w całości z aluminium – MasterWatt 1200 Maker. Posiada on certyfikat 80 Plus Titanium, mający zapewnić efektywność w dostarczaniu mocy od 90% do 94%. Osiągnięcie tak dobrego wyniku ma umożliwić zastosowanie krótszego, pozbawionego elementów mogących zakłócić przepływ mocy obwodu 3D. Aby zachować dobrą ciszę i komfort pracy w urządzenie wbudowano wentylator Silencio PF 135, który dba o właściwe chłodzenie podzespołów elektronicznych.

Łączna moc zasilacza MasterWatt 1200 Maker wynosi 1200W, co powinno zaspokoić najbardziej prądożerne zestawy gamingowe i do podkręcania. Dużą nowością na rynku jest dodanie opcji monitorowania w czasie rzeczywistym na smartfonie pracy zasilacza. Specjalnie zaprojektowany program monitoruje podstawowe parametry, w tym pobór mocy oraz efektywność działania. Umożliwia także ustawianie szybkości działania wentylatora.

Dużym plusem urządzenia jest modularne okablowanie, które w małych obudowach mini-ITX powinno pomóc w uporządkowaniu kabli. Dostępne są następujące złącza: 1x MB 20+4 Pin, 2x CPU 12V 4+4 Pin, 10x PCI-e, 6+2 Pin16x SATA, 12x 4Pin Peripheral, 1x 4Pin Floppy.

MasterWatt 1200 Maker

Na koniec warto wspomnieć o opcji zapisywania całej pracy w pliku na komputerze. Nawet w przypadku wystąpienia awarii lub odcięcia zasilania, MasterWatt zapisze dane dotyczące działania komputera w czasie wystąpienia błędu. Dzięki temu użytkownik będzie miał większą wiedzę na temat tego, dlaczego jego PC odmówił posłuszeństwa.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać