fbpx
Strona głównaSprzętMad Catz wprowadza do oferty podkładkę z serii GLIDE 4

Mad Catz wprowadza do oferty podkładkę z serii GLIDE 4

Mad Catz postanowił odświeżyć swoje podkładki i wprowadził do sprzedaży GLIDE 4. Jest ona przeznaczona przede wszystkim dla myszek z sensorami optycznymi. Dzięki powierzchni podkładki złożonej z precyzyjnie poprowadzonego splotu tkaniny, GLIDE 4 ma dokładnie odwzorowywać ruchy gryzonia. Jej wymiary wynoszą 300 x 220 mm, co powinno zapewnić dość dużą powierzchnię dla myszki.

Mad Catz GLIDE 4

Rozmiary produktu Mad Catz mają się przysłużyć zwłaszcza graczom, którzy grają na niskich poziomach DPI. Podkładka Mad Catz z wierzchu pokryta jest mikrofibrą, od spodu zaś gumowana. Ma to zapewnić niski poziom tarcia, oraz dobrą przyczepność.

Mad Catz GLIDE 4

Podkładka GLIDE 4 kosztuje około 69 zł.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać