fbpx
Strona głównaSprzętMad Catz C.T.R.L. R - mobilny kontroler do gier i gamepad

Mad Catz C.T.R.L. R – mobilny kontroler do gier i gamepad

Mad Catz dodało do swojej oferty kontroler do gier i gamepad C.T.R.L. R. Urządzenie jest dedykowane fanom mobilnego grania i posiada o 20% mniejszą konstrukcję od tradycyjnych padów. Sprzęt wyposażono we wszystkie przyciski potrzebne do grania na PC i urządzeniach mobilnych. Dwa analogi pokryte gumą oraz przyciski A, B, X i Y mają zapewnić pełną kontrolę oraz szybki czas reakcji. Całości dopełniają spusty, bumpery oraz klasyczny krzyżak.

Dodatkowo aplikacja Mad Catz A.P.P (do pobrania z google play), umożliwia mapowanie przycisków, monitorowanie poziomu baterii czy zarządzanie grami.

Na obudowie umieszczono przełączniki, które pozwalają przełączać pada między trzema różnymi trybami:

GameSmart, który współpracuje ze sprzętem z systemem Android, np. Samsung Gear VR

  • PC oferuje pełną kontrolę podczas rozgrywek na komputerze
  • Mouse pozwala sprawnie poruszać się po menu wyświetlacza
  • Mad Catz: micro gamepad C.T.R.L. R dla fanów mobilnego grania

Mad Catz C.T.R.L. R

Sam pad nie posłuży nam tylko i wyłącznie do grania. Może też być wykorzystany jako pilot dzięki umieszczonym z przodu przyciskom. Cena produktu wynosi około 219 zł.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać